1644 ONICE SUNRISE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1644 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 125cm / 49inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 910kg |
| Block | 1644 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 8 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 245cm / 96inch |
| Height | 130cm / 51inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1400kg |